PORTİSAN

Portisan İskele ve Kalıp Sanayi A.Ş, 1977 senesinde inşaat ve kalıp sektöründe Avrupa’dan Türkiye’ye ilk teknolojik transferi yaparak iskele ve kalıp üretimine başlamıştır.

Bugün Antalya Organize Sanayi Bölgesindeki 30.000 m2 kapalı alana kurulu son teknoloji malzeme ve ekipmana sahip fabrikasında üretime devam etmekte olup, tüm Dünyada 50’nin üzerinde noktaya ihracat yapmaktadır.  

Bugüne kadar bina, köprü, gemi inşa, uçak hangarı, kule, tünel, tribün, iş merkezi, spor salonları, fabrikalar, her türlü mimari kompleks inşaatlarında yaygın şekilde kullanılmış ve kullanılmakta olan Portisan ürünleri, mühendislik birikimi ve deneyimini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiş ve ileri düzey üretim teknolojilerini kullanarak hayata geçirmiştir. Deneyimli mühendis kadrosuyla projelendirme ve satış sonrası teknik desteğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Portisan İskele ve Kalıp Sanayi A.Ş, kalitesinden taviz vermeden inşaat sektörüne güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.